Jesteś tutaj: » strona główna » otwórz umysł

Krok pierwszy: otwórz umysł

Masz dosyć jesiennej depresji? Męczą Cię coraz krótsze dni? Nie chcesz drżeć na myśl o mroźnej zimie?

Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze myśli. Jeżeli sądzisz, że jesień i zima przyniesie Ci tylko stagnację i przygnębienie, to z pewnością tak będzie. Przestań więc narzekać i weź swój los w swoje ręce. Myśląc pozytywnie możesz dokonać rzeczy, które początkowo wydają Ci się nieosiągalne.

Aby zacząć morsować najpiew musisz dopuścić do siebie myśl, że morsowanie nie jest zarezerwowane dla wąskiej grupy śmiałków w jakiś szczególny sposób naznaczonych przez los. Morsy naturalnie wykazują się odwagą i hartem ducha, ale te cechy bez trudu odnajdziesz także w sobie.

Aby przyzwyczaić się do myśli o wskoczeniu do przerębla zacznij przeglądać zdjęcia innych morsów. Zwróć uwagę na ogromną radość z jaką morsy zarzywają zimowych kąpieli. Przestań myśleć o morsowaniu jak o czymś nieosiągalnym. Wyobraź sobie siebie stojącego w przeręblu z uśmiechem tak dużym jak usmiechy morsów, których zdjecia widziałeś wcześniej.

Zrób pierwszy krok do przełamania zimowej monotonii i otwórz się na nowe doznania. Nie spiesz się i nie wybiegaj myślami zbyt daleko. W tej chwili po prostu uwierz, że możesz bez trudu wykąpać się w przeręblu i że będzie to dla Ciebie bardzo przyjemne doznanie. Otwórz umysł i wyobraź sobie zimową kapiel, która wprawia Cię we wspaniały nastrój.

Trzy kroki do bycia morsem:otwórz umysł» pokonaj strach» zostań morsem

              

morsowanie.pl zostań morsem